Lielāks foto

15. jūnijā - ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini

Kāp vilcienā un, vērojot ainavas aiz loga, brauc uz Vidzemi – Madonu, Cesvaini un Gulbeni, kur tevi sagaidīs aizrautīgi tūrisma uzņēmēji un objektu saimnieki, ļaujot izbaudīt lielisku atpūtu un izzinot dažādo tūrisma piedāvājumu! Ekskursijas programmā ir arī jaunumi!
ziņa publicēta 25.03.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

"Peoniju ziedu parāde 2024" LVM Kalsnavas arborētumā

Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētumā sācies peoniju ziedēšanas laiks, kolekcijā ap 300 peoniju dažādības. “Peoniju ziedu parāde 2024” šogad notiks visu jūniju, aicinot katru nedēļas nogali baudīt kādu kultūras programmu.
ziņa publicēta 29.05.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

10. augustā - “Ezera Skaņas” festivāls Kāla ezerā

“Ezera skaņas” ir netipisks muzikāls pasākums, kas sākas pirms saullēkta – plkst. 4.00, Kāla ezera vidū. Cilvēki pasākumu apmeklē laivās, visapkārt valda tumsa un klusums, ezerā parādās peldoša skatuve un atskan pirmās skaņas. Mūzika pieaug līdz ar gaismu un kulminējas līdz ar saules lēktu.
ziņa publicēta 29.05.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Brīvdienu maršruts uz Vestienas pusi

Visiem ir nepieciešama atpūta. Brīvdienu maršruts uz Vestienas pusi piedāvā gleznainus skatus un ideālas, mierpilnas atpūtas vietas. Izbaudiet skaistos skatus, baudiet vietējo ēdienu un iepazīstiet Vestienas kultūrvēsturisko mantojumu!
ziņa publicēta 25.05.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Madonas novada tūrisma jaunumi 2024

Viens no ceļotāju un arī novada cilvēku tradicionālajiem jautājumiem ir par tūrisma jomas jaunumiem. Lai sniegtu atbildi uz šo jautājumu, esam sagatavojuši "Madonas novada tūrisma jaunumu 2024" apkopojumu. Lepojamies ar izdarīgajiem tūrisma saimniekiem novadā un iesakām iepazīt jaunos piedāvājumus!
ziņa publicēta 16.02.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Aktuālās izstādes MAIJS 2024

"Šo pašu svētāko Tu neaizmirsti: vai celies debesīs, vai jūras dzīlēs nirsti, vai draugu pulkā dali savu prieku, vai viens pats satiecies ar pretinieku - Tu esi Latvija!" /O. Vācietis/
ziņa publicēta 03.05.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Putnu fotogrāfijas Cesvaines Tūrisma centrā

Aprīļa mēnesī aicinām vērot putnus gan dabā, gan arī iegriezties Cesvaines Tūrisma centrā, lai baudītu kvalitatīvas un brīnišķīgas putnu fotogrāfijas Andreja Jesko un Edgars Tropa izpildījumā.
ziņa publicēta 11.04.2024lasīt vairāk
Lielāks foto

Cesvaines Tūrisma centram piešķirta zīme "Gājējam draudzīgs"

„Gājējam draudzīgs / Hiker-friendly” zīme tiek piešķirta pakalpojumu sniedzējiem, kuri laipni gaida pārgājienu ceļotājus un atbilst specializētiem kritērijiem. Zīme darbojas visā Baltijā, norādot nu jau 466 pārgājienu ceļotājiem draudzīgas vietas, kurās iespējams nakšņot, paēst, uzpildīt ūdeni, izžāvēt drēbes, uzlādēt viedierīces un atpūsties ceļā.
ziņa publicēta 02.05.2024lasīt vairāk
© 2008-2024 Madonas Tūrisma informācijas centrs. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes