JAUNUMS - viesu māja "Sniegi"

Vien pāris soļu attālumā no sporta un atpūtas bāzes “Smeceres sils” Madonas nomalē durvis vērusi jauna viesu māja “Sniegi”. Mežu ieskauta, modernā un askētiskā stilā celtā māja ļauj izbaudīt mieru un klusumu, savukārt blakus esošā sporta un atpūtas bāze un dabas takas ir piemērotas aktīvai atpūtai.
ziņa publicēta 21.09.2019lasīt vairāk

Madonas Tūrisma informācijas centra suvenīru piedāvājums

Lai iepriecinātu draugus, radus un novada viesus, Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs (Skolas ielā 10a) ir papildinājis līdzšinējo suvenīru klāstu. Madonas TIC piedāvā iegādāties dažādus suvenīrus sev un saviem ciemiņiem, sākot no magnētiem un uzlīmēm, beidzot ar apdrukātiem T-krekliem un ziemas/pavasara cepurēm ar atstarojošu uzrakstu Madona.
ziņa publicēta 19.09.2019lasīt vairāk

Skolēnu ekskursijas maršruts "No Madonas līdz Gaiziņkalnam rudenī"

Rudens ir lielisks laiks, kad skolēniem iepazīt Madonu un Gaiziņkalna apkārtni, jo daba pati veido fantastiski krāsainas gleznas, dzīvniekiem saimniecībās ir atskrējuši mazulīši, bet pilsētas veikaliņos čaklas rokas gatavo dažādus gardumus. Piedāvājam ekskursijas maršrutu skolēniem, kas ļaus to visu apskatīt un iepazīt!
ziņa publicēta 19.09.2019lasīt vairāk

12. oktobrī "Raganu slotu balle 2019"

Nakts burvība, maģiskas noskaņas un uguns gaismu vilinājums – lieliska kombinācija, lai Kalsnavas arborētuma dārzā jau trešo reizi norisinātos “raganu slotu salidojums”.
ziņa publicēta 16.09.2019lasīt vairāk
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »