14. septembrī notiks sēņu un sūnu izziņas pārgājiens uz Seldžu ozolu audzi dabas liegumā „Lubāna mitrājs”

14. septembrī (sestdien) plkst. 10.30 Lubānas pilsētā pie tūrisma centra, aicinām pulcēties tos, kuriem patīk ielūkoties dabā. Pētīt, izzināt un iepazīties ar mazāk pazīstamām gļotsēnēm un sūnu sugām, kas atrodas Seldžu ozolu audzē, dabas lieguma “Lubāna mitrājs” teritorijā. Zināšanās dalīsies dabas fotogrāfe, sēņu pazinēja – Julita Kluša un sūnu speciālists Ansis Opmanis.
ziņa publicēta 06.08.2019lasīt vairāk

Septembrī muzejs aicina...

Aicinām apskatīt Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja piedāvātās izstādes un piedalīties tā organizētajos pasākumos.
ziņa publicēta 27.07.2019lasīt vairāk

Uzņēmēju pieredzes brauciens 8. oktobrī "Ziemeļlatgale"

Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa šī gada 8. oktobrī (otrdienā) organizē pieredzes apmaiņas braucienu uz Ziemeļlatgali. Pēc darbīgi pavadītās vasaras, kopīgā izziņas un atpūtas braucienā aicinām doties tūrisma pakalpojuma sniedzējus, mājražotājus un jebkuras citas nozares uzņēmējus.
ziņa publicēta 25.07.2019lasīt vairāk

Iepazīsimies - Zalgauskas muiža

Madonas novada tūrisma objektu saimei pievienojusies Madonas pievārtē esošā Zalgauskas muiža. Muiža ir apmeklējama gan kā apskates objekts, gan izmantojama atpūtas un nakšņošanas vajadzībām.
ziņa publicēta 19.07.2019lasīt vairāk
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »