Lieldienu piedāvājums

Lieldienas ir svētki, kurus gribas pavadīt īpaši krāšņi – ziema pamazām atkāpjas, ir sācies atkusnis, saule sākusi spīdēt siltāk, tāpēc gribas plati atvērt mājas durvis, ielaist pavasara smaržas un doties izbaudīt gan kādas tradicionālākas, gan arī oriģinālākas izklaides kopā ar ģimeni.
ziņa publicēta 14.03.2018lasīt vairāk

Foto atmiņas par balto ziemu

Madonas novadā un Gaiziņa apkārtnē baltā ziema atkāpjas pavisam lēnām un piesardzīgi. Pie mums vēl viss ir balts un slēpošanas trases pilnā sparā turpina uzņemt ziemas prieku cienītājus. Atpūtas brīdī piedāvājam pakavēties aizvadītās ziemas foto stāstā, ar kuru dalās madonietis Agris Veckalniņš.
ziņa publicēta 14.03.2018lasīt vairāk

28. martā Putnu dienas LVM Kalsnavas arborētumā

2018. gada 28. martā no plkst. 10.00 LVM Kalsnavas arborētumā, gaidot pavasari, notiks putnu dienām veltīts pasākums skolēniem. Šajā dienā izzināsim, pētīsim, spriedīsim un diskutēsim par putnu bioloģiju – daudzveidību, uzbūvi, nozīmi dabā, aizsardzību un cilvēku ietekmi.
ziņa publicēta 16.02.2018lasīt vairāk

Pasākumu plāns 2018. gadā Madonas novadā

Šis gads ir zīmīgs - Latvijas valsts atzīmē simtgadi, Madonas novads ir kļuvis par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2018 kā arī Madonas pilsēta šogad svinēs savu 92. jubileju. Katru mēnesi norisināsies lielāki un mazāki pasākumi, kur ikviens varēs atrast sev piemērotāko visa gada garumā.
ziņa publicēta 15.02.2018lasīt vairāk

FOTO no kamanu suņu sacensībām "Smeceres silā"

Veiksmīgi aizvadītas 3. un 4. martā, sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" notikušās kamanu suņu sacensības "Latvian Winter Championship 2018", kurās pavisam piedalījās 32 sportisti no 6 valstīm, Latvijas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas un Vācijas.
ziņa publicēta 15.02.2018lasīt vairāk

Madonas TIC suvenīru piedāvājums

Lai iepriecinātu draugus, radus un novada viesus, Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs (Skolas ielā 10a) ir papildinājis līdzšinējo suvenīru klāstu. Madonas TIC piedāvā iegādāties dažādus suvenīrus sev un saviem ciemiņiem, sākot no magnētiem un uzlīmēm, beidzot ar apdrukātiem T-krekliem un auduma maisiņiem.
ziņa publicēta 12.01.2018lasīt vairāk

FOTO no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tūrisma izstādēm

Tradicionāli, ziemas vidus ir laiks, kad vienotās tūrisma izstādēs satiekas Baltijas valstu tūrisma nozare. Tiek izrādīti valstu, reģionu un uzņēmumu tūrisma piedāvājumi, klātienē notiek ceļotāju, tūrisma pakalpojumu sniedzēju un sadarbības partneru tikšanās.
ziņa publicēta 12.01.2018lasīt vairāk
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »